Filmotéka

Doporučené filmy s poselstvím

Třetí oko

Nebe existuje

Nebe existuje film online

Režie: Randall Wallace
Předloha: Todd Burpo (kniha), Lynn Vincent (kniha)
Scénář: Randall Wallace, Chris Parker
Kamera: Dean Semler
Hudba: Nick Glennie-Smith
Hrají: Greg Kinnear, Kelly Reilly, Margo Martindale, Jacob Vargas, Connor Corum... 

Film, který vypráví skutečný příběh otce, jehož malý syn vážně onemocní.

Na Cenu Akademie® nominovaný Greg Kinnear (Nejlepší herec ve vedlejší roli – Lepší už to nebude, 1997) se představuje v roli Todda Burpa, který je duchovním. Žije se svou ženou a dvěma dětmi a stará se o své společenství.

Jeho syn Colton však náhle onemocní a musí podstoupit operaci. Jeho stav je velmi vážný, vypadá to, že zemře, ale lékařům se ho podaří zachránit.

Nebe existuje film ke stažení

Po uzdravení začne chlapec mluvit o svých zážitcích které zažil v komatu. Jeho otec ho nejprve nebere moc vážně, ale čím déle mu naslouchá, tím více o jeho vyprávění přemýšlí.

Svému synovi věří, snaží se jeho příběh nějak uchopit. Především však musí nalézt odvahu a víru, aby se o synův výjimečný zážitek podělil se světem. Lidé v Coltonově vyprávění vidí pouze dětskou fantazii a o svém duchovním si začínají myslet, že blázní.

Colton tvrdí, že navštívil nebe a setkal se s Ježíšem a anděly. Podrobnosti ze své neskutečné cesty popisuje s dětskou nevinností. Se samozřejmostí vypráví o věcech, které se staly před jeho narozením... o věcech, které nemohl vědět.

Třetí oko

Film Nebe existuje

Přátelé, pod uvedeným odkazem je nahrán film přímo od nás, 
měl by být tedy bezpečný ke stažení i shlédnutí.

Synovo vyprávění Tood zveřejnil v knize Haven is for Real v roce 2010. Kniha inspirovala miliony lidí na celém světě. Kniha byla dokonce zpracována i pro děti, je doplněna o instrukce pro rodiče, jak mluvit se svými dětmi o nebi.

Colton vyrůstal jako obyčený teenager, jeho sestra o něm prohlašovala, že to v žádném případě není anděl :)

Nebe existuje film online