Jste připravení na transformaci? 

 

Roční škola

Aktivace Třetího Oka

stupeň 2

 

‼️pozor, jedná se o stupeň 2! toto není základní kurz, ten najdete zde: Základní kurz

Ráda bych se s vámi dnes podělila o unikátní návod, jak během pouhých 9 měsíců zásadním způsobem zlepšit svůj život a stát se tvůrci vlastního osudu

Třetí oko

Cítím velkou vděčnost

přednáška Moniky Sičové
MUDr. Monika Sičová

Když jsem se začínala věnovat aktivaci Třetího oka, byla jsem v tom někdy sama. Lidé v mém okolí mě většinou odrazovali a chtěli, abych pokračovala ve formálním vzdělávání a poté se věnovala obvyklé medicíně. Já jsem však věřila své intuici.

Moje intuice mi jasně říkala, že tohle je ta správná cesta, po které bych měla jít: spojit techniky starých mistrů se znalostmi současné vědy – a to šířit a předávat dál. Tak to dělám, už víc než dvacet let. A právě proto dnes cítím tu velkou vděčnost. 

Na začátku jsem byla sama... ale za 20 let jsem předala svou nauku tisícům dalších lidí a často jim velmi zásadně změnila život. Je to ten nejlepší pocit, jaký znám! Dodává mi obrovskou motivaci pokračovat ve studiu, praxi a výuce a předávat skutečně to nejlepší, co můžu.  

Třetí oko

Jsem ráda, že jdete se mnou 

Mám radost z každého člověka, který se rozhodne vydat se mnou na cestu do svého nitra a za poznáním technik aktivujících Třetí oko. Stejně tak jsem měla radost právě z vás! 

Společně jsme poznali nádherné cvičení zvané Traták, kdy jsme s pohledem nad svíčku za zvuků binaurální hudby pracovali na aktivaci Třetího oka a zažívali při tom nádherné okamžiky, které jsme pak sdíleli v naší FB skupině.

Za východu nebo západu slunce jsme zkoušeli techniku SungazingKobří dech, a velkou pozornost jsme věnovali také péči o naši Sišinku mozkovou. Byla to nádherná společná cesta... 

 

Třetí oko

Několik z mnoha sdílení,

která stojí za připomenutí: 

reference kurzu Aktivace Třetího oka
reference kurzu Aktivace Třetího oka
reference kurzu Aktivace Třetího oka
reference kurzu Aktivace Třetího oka

Podobně nádherných sdílení vzniklo až
neuvěřitelné množství

A každý den přibývají nová, další. Lidé, kteří na sobě touží pracovat a proniknout do svého nitra, vnášejí do společné FB skupiny úžasnou energii. 

 

Třetí oko

Na okamžik se zastavme

Udělejme si teď krátké cvičení, stačí pár minut. Zastavte se. Pohodlně se usaďte, aby nic nerušilo vaši pozornost. Přečtěte si jednu z otázek níže, zavřete oči a pozorujte, co se bude dít – co budete cítit, co vám přijde na mysl. Začínáme. 

 • Jak se změnil můj život od okamžiku, co jsem se vydal/a na cestu aktivace Třetího oka?
 • Jaké prožitky s tím mám spojené? Pozitivní i negativní...
 • Co se mi podařilo? Co se mi nepodařilo?
 • Co mi teď chce říct moje intuice?
Třetí oko

Cítím, že jsme stále

teprve na začátku naší cesty! 

Je nádherné, co jsme doteď společně vytvořili. A přesto jasně cítím, že je to teprve začátek cesty – že můžeme jít mnohem, mnohem dál

Mám radost, že jste vykročili na svou cestu, začali používat základní techniky k aktivaci Třetího oka a pravidelně praktikovali. Už víte, jaké to je, zažít nádherný pokrok ve svém životě... a možná i okamžiky, na které nikdy nezapomenete. Osobně jsem vám velmi vděčná za všechny společné prožitky i za to, jakou komunitu jsme vytvořili. 

 

Cítíte to taky? 

Možná i mnozí z vás cítí, stejně jako já, že tohle je jen začátek cesty. Klíčové techniky, které jsem vám předala a které jste měli možnost si vyzkoušet, jdou pouze po povrchu – nechtěla jsem vás zpočátku zahltit informacemi, s nimiž byste neuměli pracovat. 

 

Šlo mi o to, abyste skrze vlastní zkušenost získali důvěru v tuto nauku a její praxi a otevřeli se jí. Abyste poznali, jak nádherný může být tento svět a jaká tajemství čekající na odhalení před vámi ještě skrývá. Tento můj záměr se mi v případě mnoha z vás podařilo naplnit a já z toho mám opravdovou radost.

 

Třetí oko

Potenciál Třetího oka

je mnohem větší

Jestliže cítíte, že aktivace Třetího oka je pro vás ta pravá cesta, můžete se mnou pokračovat dál. Společně nahlédneme do svého nitra, naučíme se pokročilé techniky a staneme se skutečným tvůrcem svého osudu

Začali jste, to je důležité. Máte pevný základ, na kterém můžete stavět, a ze kterého se můžete odrazit k plnému využití svého potenciálu. I v případě, že se rozhodnete v Aktivaci Třetího oka nepokračovat, pokračujte v praxi technik, které jsem vás naučila v Základním kurzu. 

Častým problémem, se kterým jsem se během své mnohaleté praxe setkala, je, že lidé pravidelně praktikují, vidí výsledky, mají skvělý pocit. Po určité době však s praxí přestanou – získají dojem, že své Třetí oko už aktivovali a jejich práce skončila. Vím, že to tak není, jsou stále na začátku. 

My VŠICHNI jsme v dětství měli aktivní Třetí oko. Postupem času a vlivem mnoha různých faktorů nám přestalo fungovat, uzavřelo se. Je jasné, že Třetí oko nestačí jednou aktivovat a doufat, že zůstane aktivní už napořád. To je velký omyl!

Je to stejné jako s jinými návyky: zásadní je pravidelnost a vytrvalost. Ideální je pracovat na svém záměru doslova každý den.  

To je samozřejmě výzva, vždyť jen Základní kurz trvá tři měsíce. Lidé mouhou ve cvičeních pokračovat sami, ale ze zkušenosti vím, že většina z nich nevydrží. Přemýšlela jsem, proč to tak je.

Jednou z příčin je vrozená lidská touha po různorodosti. Opakovat třeba celý rok několik základních cvičení a technik, každý den... může se to podařit, ale udržet svou vnitřní motivaci není vůbec snadné. Možná právě vy jste jednou/jedním z těch, kdo to vydrží. Pokud ano, gratuluji vám!

Proto jsem se rozhodla dát dohromady to nejlepší, co jsem se ohledně aktivace Třetího oka naučila, a to vám předat. Právě tak se zrodila: 

Roční škola

Třetí oko

Roční škola

Aktivace Třetího oka 
stupeň 2

Tento intenzivní celoroční kurz přímo navazuje na Základní kurz. Je určen lidem, kteří prošli Základním kurzem, pravidelně praktikují a chtějí se posunout dál. V roční škole vyučuji pokročilé techniky, které vám maximálně otevřou vaše Třetí oko a umožní vám vytvořit si váš život snů. 

Přesuňte se v čase a opravdu se nad tím zamyslete. Jeden rok je dlouhá doba, dá se stihnout mnoho věcí. Položte si pár následujících otázek: 

Kde chcete být ode dneška za jeden rok?

 • Na čem chci nebo jsem ochotná/ochotný rok pracovat?
 • Je v mém životě něco, co bych chtěl/a změnit? Co?
 • Jak by se to mělo změnit? Jak vypadá můj život snů?

Právě teď máte jedinečnou možnost vstoupit do kurzu pokročilých technik a dosáhnout ve svém životě mimořádných změn, výsledků a úspěchů. 

Je to příležitost naučit se využívat plný potenciál své intuice a jasnovidosti a vyvarovat se tím špatných rozhodnutí. To vám umožní plout svým životem bez obav a naplno si ho užívat. 

Jste připraveni?

‼️POZOR, TOTO JE JIŽ STUPEŇ 2!
Nejedná se o Základní kurz, ten najdete zde.

Třetí oko

Dnes bonusy

v hodnotě 5360 Kč! 

Aktivovaná intuice

Dárkový poukaz v hodnotě 480 Kč
Poukaz na online kurz MUDr. Moniky Sičové - podpora na cestě vnitřního poznání a aktivování intuice.

Kurzy tantry

Dárkový poukaz v hodnotě 480 Kč
Poukaz na živé kurzy tantry v Meditačním centru Lažánky, které jsou určené párům i jednotlivcům, mužům i ženám.

Online kurzy

Dárkové poukazy v celkové hodnotě 4400 Kč
Poukaz na online kurzy od Mahasatvaa Ma Anandy Sarity: Tantra masáž sedmi čakrami, Bohyně odhalena a další...
symbol třetího oka

Aktivujte své Třetí oko a změňte
svůj život k nepoznání!

Naučte se meditace a rituály, které ve vás probudí čirou životní energii

V roční škole Aktivace Třetího oka vás naučím jedinečné techniky a ucelené základy aktivace Třetího oka.
Jejich cvičením a používáním rozvinete plný potenciál svých schopností –
aniž byste opustili pohodlí svého domova.  

Třetí oko

Během jednoho roku

se naučíte

 • Aktivovat svou intuici
  vnímat svůj vnitřní hlas a dělat správná rozhodnutí
 • Žít bez pochybností
  a zbavit se nerozhodnosti
 • Zlepšovat intuici správnou výživou
  a používat vybrané potraviny, nápoje a doplňky stravy k nastartování schopnosti intuice a podpoře zdraví epifýzy mozkové (Třetího oka)
 • Rozumět mimosmyslovému vnímání
  a základním pojmům jako inspirace, vnuknutí a intuice
 • Rozumět fungování intuice a čaker
  na fyziologické i energetické úrovni a funkci endokrinního systému v jasnovidectví
 • Poznat otevřené Třetí oko
  včetně svého podle čtyř znaků, které vám to prozradí
 • Pokročilé a osvědčené techniky
  pro aktivaci Třetího oka
Třetí oko

5 důvodů

proč vstoupit do roční školy

Aktivace Třetího oka

Nebuďte věčným začátečníkem a rozviňte svoje schopnosti na maximum! 

 • 1
  Vytrvejte… a dosáhnete těch nejlepších
  Pracovat a hrát si se svou intuicí tři měsíce je skvělé. Ale tři měsíce nebo celý rok, to je obrovský rozdíl! Jeden rok vás povedu krok za krokem… a vy dojdete mnohem dál, než jste si kdy mysleli.
 • 2
  I mistři cvičí… aby se stali velmistry
  Jestli chcete, aby se používání intuice stalo nedílnou a skutečně obohacující součástí vašeho života, nemáte nikdy “hotovo”. Když se vám cvičení stane zábavou, můžete se zlepšovat den za dnem.
 • 3
  Komunita znamená podporu
  Být součástí komunity není jen “pokec”. Lidé, kteří pracují na stejné věci jako vy, vám jsou velkou oporou ve chvílích, kdy slábne vaše vůle, ztrácíte odvahu nebo uvíznete na “mrtvém bodě”. Motivují vás jít dál… a příště zase motivujete vy je.
 • 4
  Spousta nových technik… a mezi nimi “ta vaše”
  S intuicí a Třetím okem se dá pracovat mnoha způsoby. Naučím vás co nejvíc technik… abyste si našli ty, které vám nejvíc sedí, objevily je pro sebe a dosáhly s nimi skvělých výsledků!
 • 5
  Doživotní přístup
  Jakmile projdete roční školu Aktivace Třetího oka, garantuju vám, že máte doživotní přístup ke všem online materiálům a technikám, se kterými jsme v programu pracovali. Můžete se k nim vracet, oživovat si je, čerpat z nich… už napořád.
MUDr. Monika Sičová - lektorka kurzu

Těším se na vás v roční škole! :)

Vaše Monika Sičová

Pro inspiraci - neděláme pouze Online,
ale především živé kurzy a eventy.

celodenní Event v Sacre Coeur- Aktivace Třetího Oka

nebo v Letohrádku Hvězda- Mahamudra ( Meditace Vědomí)

MUDr. Monika Sičová a Ma Ananda Sarita a
hosté z celého světa - Amyia, Enigma Production, Anigema,
Tam Tam Batucada, Miloš Vacík spoluzakladatel Šum svistu a další..

Třetí oko

Reference

ze světa

Oana Stoianovici, zakladatelka projektu The Feminine

www.thefeminine.com
"Doktorka Monika Sičová umí fantasticky vést skupinu a držet silnou transformační energii. Její oheň, integrita a zároveň vysoká citlivost a intuice dává každému účastníkovi pocítit, že je plně podporován. Její kurzy vám velmi doporučuji, přinesou vám vysoké vědomí, spojení s intuicí a transformaci."

Kirsti Kuosmanen, herečka Národního divadla a Stella Polaris, Finsko

www.kirstikuosmanen.com
"Zúčastnila jsem se několika workshopů Moniky Sičové a také jsem s ní spolu-lektorovala. Pokaždé jsem unešená jejími schopnostmi. Dokáže vytvořit podporující a současně velmi hlubokou atmosféru. Kombinace širokých znalostí, silné intuice a strhující přítomnosti mi pomohla najít mou vlastní svobodu, plně aktivovanou intuici a zároveň vědomé lektorky. Cítím, že její vibrující energie je neutuchající inspirací nejen pro mě osobně, ale pro každého, kdo s ní pracuje."

21 DNÍ GARANCE

vrácení peněz

Nejste si jistí, jestli je kurz vhodný právě pro vás? Za zkoušku nic nedáte.

Pokud získáte dojem, že jste se nedozvěděli nebo nenaučili nic nového, stačí mi napsat e-mail. Do 21 dní od začátku kurzu vám vrátím 100 % ceny a nebudu se na nic vyptávat.

Třetí oko

Reference

"Děkuji a DOPORUČUJI"

Jaké jsou kurzy Moniky Sičové?
Přečtěte si vzkazy od několika z tisíců účastníků: 

Dharma Raj
Moniku Sičovou znám přes čtyři roky, j Je vynikající facilitátorka, má čisté srdce, silnou přítomnost a podpoří vás svou energií. Dokáže Vám předat nehmotné, pochopit stavy za energií a za transcendentnem a intuicí.
Dr. Dharma Raj, USA, PensylvanieBodyworker, Terapeut, balimassagetraining.com
Reference Aktivace Třetího oka
S MUDr. Monikou Sičovou pracuji již velice dlouho. Monikou doporučená cvičení a zaměření pozornosti na Aktivaci Třetího Oka mě velmi brzo a přirozeně propojila ještě více s intuiticí, přímým vnímáním procesů uvnitř i vně a propojila je. Vyjasnil se proces rozhodování, odpadly zbytečné domněnky. Sladidlo se vnímání mysli a těla. Já tomu říkám, že se otevřela přímá linka s Bohem.
Miloslava Jirouchovámalířka, lektorka, koučka, www.miloslavaj.webnode.cz
Mirunka Hazuchová
Moc ďakujem mojej učiteľke Monike Síčovej, za jej odvahu robiť prácu s energiou. Její školy mne zavolaly pred niekoľkými rokmi. Vôbec som netušila, čo to znamená práca s energiou. Kurz viedla Monika a nechávala som na nej oči s akou ľahkosťou ho viedla. Hneď úvodný kurz ma úplne vyživil a bolo to práve to, čo moja duša hľadala, čo mi v živote chýbalo. Prešla som celou školou, čo ponúka. Nechápala som, čo je energia, vedela som, že je ale necítila som ju....po vedomej práce som ju začala vnímať.... a vnímam ju až do kostí, prešla som veľkou zmenou v živote na všetkých úrovniach.... Objavila som svoju kreativitu a začala som maľovať, rozvinula sa mi intuícia, schopnosť vcítiť sa do ľudí. Viem, kedy používam mužskú esenciu a kedy ženskú esenciu.
Mirunka Hazuchovájógová a hormonální terapie. www.mirunka.sk
Katarína Krajčovičová Šajbanová
Monika mi zmenila život. Nasla jsem úplne nový rozmer svojho ja! Každý člověk je ako kniha, píše svoj príbeh o živote, radosti, bolesti, spiritualite. Som vďačná, že som sa stala lektorkou, a tak môžem vytvárať podobné takéto príležitosti aj u nás na Slovensku. Katka
Katarína Krajčovičová Šajbanováprávnička a spisovatelka, autorka bestsellerů Moja Tantra a Bublina, lektorka , facebook.com/ksajbanova
Třetí oko

Přihlaste se

do roční školy Aktivace Třetího oka