Unikátní příležitost poznat učení osvícené Ma Anandy Sarity

a brána k vyššímu Já

Vydejte se na cestu života plného radosti a harmonie

Úžasně zpracovaný trénink s českými titulky, který vede osvícená mistryně Ma Ananda Sarita. 

a brána k vyššímu Já

Vydestilovala jsem 47 let zkušeností do kurzu, který vám pomůže otevřít  Třetí oko, otevřít před vámi cestu k osvícení.

Třetí oko je tajemným orgánem uvnitř našeho mozku. Po staletích pověr a dezinformací se však mnozí lidé zdráhají jeho existenci uvěřit...

Ve skutečnosti nám otevírá bránu k úžasným schopnostem jako je jasnovidectví, změněné stavy vědomí a pocit absolutní blaženosti.

Vy nyní máte možnost se učit od osvícené mistryně tantry Ma Anandy Sarity, která vám odhalí váš obrovský nevyužitý potenciál, jenž se vám zpřístupní díky probuzení vašeho Třetího oka.

Jen si představte, jaké by to bylo...

 • Umět 100% pracovat se svou intuicí
  ...a otevřít si cestu k vyššímu JÁ?
 • Dělat v radosti skvělá rozhodnutí
  ...bez obav ze selhání?
 • Začít žít život podle svých nejtajnějších představ
  ...bez stresu a pochybností?
 • Porozumět, jak intuice funguje na energetické a fyziologické úrovni
  ...pochopit, jak fungují čakry a endokrinní systém?
 • Poznat lépe sám sebe
  ...kráčet vstříc naplnění svých snů a harmonické budoucnosti?

Tato cesta NENÍ jen pro vyvolené...

Hodně lidí má strach, že tato cesta není pro ně. Vnímají aktivaci Třetího oka jako něco mystického a vzdáleného, co je určeno jen pro malou skupinu vyvolených. Myslí si, že je to něco, s čím se člověk musí narodit. 

Pravdou je, že každý z nás má potenciál aktivovat Třetí oko. Získat schopnosti jasnovidectví a zvýšit úroveň své intuice a napojení na Vyšší Já. Všichni tyto schopnosti máme uvnitř sebe. Jako děti jsme je používali přirozeně... ale postupem času jsme na ně kvůli nejrůznějším vlivům zapomněli. 

Nyní máte jedinečnou možnost znovu své Třetí oko aktivovat a vykročit vstříc nádherné budoucnosti. 

Pokud se rozhodnete zúčastnit se tohoto kurzu, získáte možnost probudit se z matrixu, který vás dosud obklopoval, a umožnit své duši nalezení jejího skutečného poslání.

 

Slaďte své tělo, srdce, mysl a duši. Je čas otevřít bránu vedoucí k blaženosti. ⤵︎

Provedeme vás krok za krokem

Ma Ananda Sarita

Je světoznámá mistryně tantry.
Její mystické schopnosti jí předal samotný Osho. Ma Ananda Sarita je věrná duchovní podstatě tantry a vede své studenty na cestě seberealizace.

Žila s Oshem od svých 17 let, působila
i jako jeho médium, učí tantru přes 30 let na svých kurzech po celém světě.

MUDr. Monika Sičová

Zakladatelka tantrické školy Mohendžodáro, kterou vede už od roku 2002. Učitelka více než 10 000 žáků po celé Evropě.

Věhlasná lektorka a spolupracovnice slavných osobností na celém světě jako Mahasatvaa Ma Anandy Sarity, Kirsti Kuosmanen, Oany Stoianovici a řady dalších.

Čeká vás dobrodružná cesta v novém kurzu

s Ma Anandou Saritou

Získáte možnost probudit se z MATRIXU, který vás dosud obklopoval.
Umožníte své duši nalezení jejího skutečného poslání. 

 

Tento jedinečný kurz pod vedením Ma Anandy Sarity a Ma Prem Durgy MUDr. Moniky Sičové vás provede krok za krokem na cestě k vaší vysněné realitě.

Slaďte své tělo, srdce, mysl a duši. Je čas otevřít bránu vedoucí k blaženosti. 

Jste připraveni vykročit? 

Co díky kurzu získáte?

Jsem hluboce přesvědčena, že schopnosti, které v tomto kurzu získáte, dalece převyšují finanční investici, kterou do něj vložíte!

Vydestilovala jsem 47 let zkušeností s meditací a tantrou do 4 krátkých, maximálně zhuštěných a snadno pochopitelných výukových epizod, které vám pomohou probudit vaše Třetí oko
a otevřít před vámi cestu k osvícení.

Navíc ode mě máte záruku spokojenosti. Protože mi na vaší spokojenosti velmi záleží, máte od mě slovo, že pokud se vám nebude dařit, vrátím vám peníze, to znamená celé kurzovné, ale techniky i hudba vám přesto zůstanou. 

Naučte se používat svou intuici již za 3 měsíce.

Představte si, co díky tomu dokážete...!

 • Znovu se spojíte se svou pravou podstatou.
 • Zbavíte se toho, čím ve skutečnosti nejste a přijmete své skutečné já.
 • Zbavíte se obav z probuzení svého duchovního potenciálu.
 • Získáte zpět svůj dar jasnovidectví.
 • Naučíte se jednoduché metody, jak se transformovat a posílit své tělo i duši.
 • Pochopíte skutečnou podstatu Třetího oka a naučíte se, jak snadno a přirozeně probudit jeho obrovský potenciál.
 • Naučíte se jazyk intuice a získáte díky němu výhody v každodenním životě.

A to není vše...

⤵︎

Mám pro vás SKVĚLOU ZPRÁVU

DNES můžete vstoupit do tohoto kurzu za bezkonkurenční cenu... se slevou 80%

Běžná cena tohoto unikátního kurzu je 6.475 Kč

Vy ale dnes pořídíte tento kurz za

1 240 Kč

 

Na tento trénink máte NEOBVYKLOU 100% garanci vrácení peněz, pokud během jeho absolvování usoudíte, že vám nic nedává a unikátní techniky, které se naučíte, vám nepomáhají k aktivaci Třetího oka. Nic tedy neriskujete.

Věřím, že budete nadšení stejně tak jako tisíce absolventů, kterým jsem měla možnost pomoci na cestě intuice před vámi.  Máte moje slovo.

Proč to dělám? Jsem si 100% jistá, že kvalita celého tréninku je na takové úrovni, že není možné, aby se váš život po intuitivní a aktivační síle Třetího oka nezlepšil. Sama jsem si tím stejným procesem prošla. Pokud jste hledali opravdu kvalitní transformační trénink, který MÁ VÝSLEDKY a SILNÝ EFEKT, přidejte se.

A navíc bonusy v hodnotě 5.000 Kč! 

Sleva 30% na tříměsíční online kurz Aktivace Třetího oka

Poukaz na online kurz MUDr. Moniky Sičové - nové a osvědčené účinné techniky na otevření Třetího oka a vnímání vnitřního hlasu. Tento kurz je vynikající právě v kombinaci s kurzem Sarity.

2x dárkový poukaz v hodnotě 480 Kč a 2x v hodnotě 980 Kč

Poukazy na živý kurz aktivace třetího oka a Mohendžodáro a na živé kurzy tantry v Meditačním centru Lažánky, které jsou určené párům i jednotlivcům, mužům i ženám.

Dárkové poukazy v celkové hodnotě 4040 Kč na on-line kurzy tantry

Poukazy na 7 online kurzů od Mahasatvaa Ma Anandy Sarity: Goddess Essence, tantrický kurz Master Lover, Tajemství čaker, Tao-tantrické masáže, prohlubování intimity ve vztahu, Atishova meditace srdce a další..

A navíc bonusy v hodnotě více jak 4.000 Kč! 

Sleva 30% na tříměsíční online kurz Aktivace Třetího oka

Poukaz na online kurz MUDr. Moniky Sičové - nové a osvědčené účinné techniky na otevření Třetího oka a vnímání vnitřního hlasu. Tento kurz je vynikající právě v kombinaci s kurzem Sarity.

Dárkové poukazy v celkové hodnotě 4040 Kč na on-line kurzy tantry

Poukazy na 7 online kurzů od Mahasatvaa Ma Anandy Sarity: Goddess Essence, tantrický kurz Master Lover, Tajemství čaker, Tao-tantrické masáže, prohlubování intimity ve vztahu, Atishova meditace srdce a další..

Reference

Zkušenosti účastníků kurzu

Meditace, které jsem vyzkoušel, měly určitě velký vliv na to, že jsem se stal citlivější k jemným energiím, otevřel se mi smysl pro intuici a vytříbenější smysl pro poznání, který se mi osvědčil v mnoha oblastech mého života, od těch intimních až po profesní. Pomohly mi vnést do rozhodování pocit lehkosti a do života světlo.

Saritiny meditace jsou výrazem bohaté životní zkušenosti, která vyústila v rozkvět duchovního génia. Protože autentická tantra se vždy předávala "přenosem", pokud budete cvičit upřímně, můžete získat některé z těchto povznášejících kvalit a postoupit na své cestě.
Sutta
Suta Guy Rawson(www.thedarknessexperience.com www.sunshinetantra.co.uk)
Jógou a taoistickými praktikami jsem se zabývala již několik let předtím, než jsem potkala Saritu. Již tehdy jsem měla spojení s hlavními energetickými drahami a body (čakrami, meridiány a nádí) a dokázala jsem rozlišovat typy vibrací jako více či méně jemné energetické vlny.

Intenzivní kurz na aktivaci Třetího oka, který jsem absolvovala, odplavil z mého těla řadu bloků, které vznikly v důsledku fyzického a psychického napětí. Začala jsem se cítit mnohem lépe. Tento úžasný kurz, který se skládal z dynamických meditací, uvědomování si těla, hlubokého vědomého doteku, emoční inteligence a rozšíření všímavosti na úroveň celé skupiny, města... světa, mi otevřel zcela nové, mnohem vyšší úrovně bytí.
Marina
Marina Chertkovwww.marinachertkov.com
Měla jsem tu skvělou příležitost být na Saritině kurzu, kde byla část věnována i tématu Třetího oka a intuice. Sarita nás svou moudrostí krok za krokem provedla procesem otevírání, nebo lépe řečeno rozpomínání se na to, co v nás ženách odedávna je, na dar intuice, jasnovidectví.

Neuvěřitelné se stalo skutečným a prožitým. Jako velmi praktický člověk jsem měla ze začátku pochybnosti, zda to zvládnu. Když však proces začal, prostě se to stalo, protože Sarita přesně věděla, jak nás k tomu dovést. Věci jako mluvit se stromy, vnímat květiny a cítit jejich vibrace, nechat věci mluvit skrze mě… Všichni jsme se dokázali s tímto darem spojit a zažít tento "zázrak". Jsem za to stále velmi vděčná. Když se ztiším, naladím se, pak je to tu zase, kdykoli to potřebuji.
Stella Adi LallaUčitelka tantry, sexuologická bodyworkerka (www.divinetantra.eu www.bozskatantra.cz)
Školení a zkušenosti s Ma Anandou Saritou mi pomohly otevřít mou 6. čakru. Získal jsem přístup k jasnovidným a psychickým schopnostem, o kterých jsem si nikdy nemyslel, že jsou možné. A nyní, díky aktivaci mého Třetího oka, mohu při meditaci a milování nejen cítit jemné energie, se kterými jsem dříve nebyl ve spojení, ale mohu také expandovat do blažených kosmických stavů. Za toto probuzení budu Saritě navždy vděčný.
Dharma Raj
Dr. Dharma Rajvedoucí lektor Tantra Essence, učitel tantrické masáže (www.balimassagetraining.com)

Na co se v kurzu můžete těšit

1. Probudíte a otevřete své Třetí oko

Aktivujete mocnou Adžňa čakru - a získáte schopnosti, které po všech stránkách vylepší váš dosavadní život.

2. Mysl, tělo a emoce se rozšiřují a stávají se vševidoucími

Dosáhnete vnitřního stavu, při kterém se budete cítit jako na vrcholu Gourishankaru. Pomůže vám v tom OSHO® meditace Gourishankar. Tato meditace působí přímo na otevření Třetího oka.

3. Vyrovnáte si levou a pravou hemisféry pro neomylnou intuici

Použijeme meditaci Světlo pohybující se v kruhu. Tato meditace vyrovnává pravou a levou mozkovou hemisféru a vrací našemu mozku jeho původní rovnováhu, narušenou současným vzdělávacím systémem, který klade důraz na racionální aspekty mozku a téměř zcela ignoruje jeho milující, tvořivé a intuitivní aspekty.

4. Mistrovský klíč k probuzení Třetího oka a daru jasnovidectví

Skrz meditaci Pozorovatel se stává pozorovaným. Poznáte, jak je jeho praktikování ve skutečnosti velice jednoduché! Brzy zjistíte, že díky němu vaše intuice neustále sílí a stává se čím dál mocnější.

5. Odproštění od traumat z minulých životů

Meditace Trátak - pokročilá verze Anangy od Sarity.
Tato mocná meditace vás osvobodí od vzorců chování zděděných po předcích a zároveň vás přivede k tomu, abyste si uvědomili vaši původní tvář, tvář, kterou jste měli před svým narozením.

Shrnutí lekcí tohoto kurzu

 • 1. GOURISHANKAR
  Oshova meditace, díky níž se ocitnete jako na vrcholu hory Gourishankar.
 • 2. SVĚTLO POHYBUJÍCÍ SE V KRUHU
  Vyrovnává hemisféry a podporuje tvořivé a milující aspekty naší bytosti.
 • 3. POZOROVATEL SE STÁVÁ POZOROVANÝM
  Prastará meditace na očištění karmy, kterou praktikoval i Buddha.
 • 4. TRÁTAK - POKROČILÁ VERZE
  Odtranění traumat a vzorců, odhalení pravé tváře.

DNES můžete vstoupit do tohoto kurzu za bezkonkurenční cenu... 

SE SLEVOU 80 %

1 240 Kč

Unikátní kurz od světoznámé lektorky;

Jedinečné techniky s návody krok za krokem;

Doživotní přístup ke všem materiálům;

21denní garance vrácení peněz;

Přístup do privátní online komunity;

Dárky a bonusy v hodnotě více jak 4.000 Kč;

Videolekce, teorie i praxe;

Pracovní sešity a prezentace;

Speciální hudba a meditace;

Vstupem do kurzu NERISKUJETE VŮBEC NIC

Pokud nebudete s obsahem kurzu Brána k vyššímu JÁ spokojeni nebo pokud tento kurz nesplní vaše očekávání, dejte nám prosím vědět a my vám ihned pošleme vaše peníze zpět. Vrácení peněz v plné výši je možné 21 dnů
od nákupu.

Jak začal můj příběh

Jako mladá teenagerka, která stopovala po Evropě a hledala smysl života, jsem jednoho dne poprvé zaslechla svůj „vnitřní hlas“, který mě neustále nabádal, abych odcestovala do Indie. Ze začátku jsem byla pochopitelně zmatená, šokovaná a snažila se tomuto volání odolat.

 

Čím více jsem se však bránila, tím jsem byla nešťastnější. Stále více a více mě to táhlo do této tajuplné exotické země, až jsem jednoho dne neodolala, vyšla jsem kdesi v Itálii na cestu a stopla si první auto, které jelo kolem. Řidiči, který se mě zeptal kam jedu, jsem odpověděla, do Indie – jako by to byla ta nejsamozřejmější věc.

 

A to byl krok, který naprosto od základu změnil můj osud! Riskovala jsem vše, co jsem měla a vykročila jsem do neznáma, vedena pouze svým vnitřním hlasem. Byla jsem však tisíckrát odměněna!

 

Cesta, na kterou jsem se vydala vstříc Matce Indii byla lemována bolestí a utrpením. V jednu chvíli mé zoufalství dosáhlo takového stupně, že jsem se dokonce pokusila o sebevraždu. Při této příležitosti mě zázračně zachránil pes, což mě přivedlo k pochopení, že mám před sebou úkol - musím být statečná a pokračovat na své cestě k Indii, abych naplnila svůj osud.

Ma Ananda Sarita a Osho

Má touha se vyplnila o tři měsíce později, když jsem se v Bombaji ocitla před osvíceným mistrem Oshem. Otevřel mi portál do vnitřní extáze a přivedl mě na cestu k osvícení prostřednictvím tantry a meditace. Po celých 26 let, kdy jsem byla součástí komunity jeho následovníků, jsem byla nepřetržitě zahrnována jeho milostí. Během zkoumání mého vnitřního vesmíru při hledání osvícení jsem pracovala na probuzení mého Třetího oka.

Sarita je autorkou několika knih, CD a desítky kurzů.

Osobní vzkaz od Ma Anandy Sarity

„Je mi velkým potěšením, že se s vámi mohu v této sérii online videí podělit o své objevy, znalosti a postupy, které mě přivedly k duchovnímu probuzení, a které pod mým vedením můžete snadno použít i vy."
treti oko sarita
Ma Ananda Sarita Mistryně tantry

Ma Ananda Sarita je světově uznávaná lektorka, která učí desítky let, autorka několika knih. Facebook Sarity >>.

Pro koho je určen on-line kurz

Tento online kurz není určen lidem, kteří se zajímají pouze o lacinou senzaci a nemají skutečný zájem o praktické provádění technik otevírání Třetího oka.

Pokud je však vaší touhou duchovně se rozvíjet a jste připraveni pilně praktikovat vyzkoušené a efektivní metody, které vám nabízím, je tento kurz určen právě vám!

DNES můžete vstoupit do tohoto kurzu za bezkonkurenční cenu... 

SE SLEVOU 80 %

1 240 Kč

 

Běžná cena tohoto unikátního kurzu je 6.475 Kč

Unikátní kurz od světoznámé lektorky;

Jedinečné techniky s návody krok za krokem;

Doživotní přístup ke všem materiálům;

21denní garance vrácení peněz;

Přístup do privátní online komunity;

Dárky a bonusy v hodnotě více jak 4.000 Kč;

Videolekce, teorie i praxe;

Pracovní sešity a prezentace;

Speciální hudba a meditace;

Nemůžete se rozhodnout?

Důvěřujte své intuici!

Možná jste již unaveni z mnoha nabídek kurzů, mezi kterými se marně snažíte rozhodnout: "Který je pro mě ten pravý?" Ve skutečnosti se rozhodovat nemusíte. Vaše vyšší JÁ a intuice již ví, zda je pro vás daný směr vhodný, či nikoliv. Důvěřujte tomu, co vám našeptávají, a řiďte se jejich hlasem!

V průběhu let mi mnoho lidí řeklo, že viděli mou fotografii a spontánně se rozhodli přijít na můj kurz, aniž by si přečetli propagační text. Řekli mi například: "Prostě jsem viděla vaši fotku a věděla jsem, že se od vás chci učit!"

Díky velmi pozitivním ohlasům od lidí, kteří jsou šťastní, že důvěřovali své intuici a zúčastnili se mých kurzů, ať už se skupinami lidí, nebo online, vím, že mé kurzy přitahují pouze ty lidi, kterým je vesmírem souzeno se ode mě učit. Věřím vaší intuici, že vás povede k rozhodnutí, které je pro vás nejlepší.

rozvoj intuice techniky

Vaše vyšší JÁ a intuice již ví, zda je pro vás daný směr vhodný, či nikoliv. Důvěřujte tomu, co vám našeptávají, a řiďte se jejich hlasem!

Metoda, která vám pomůže rozhodnout se, zda je tento kurz pro vás ten pravý

Zkuste si představit sami sebe za půl roku poté, co jste se zúčastnili tohoto kurzu a praktikovali metody, které vás naučím.

 • Jak se cítíte?
 • Jaké je vaše sebevědomí?
 • Jak je na tom vaše tělo?
 • Jaká je úroveň vašeho štěstí a spokojenosti?

Podívejte se na sebe za 6 měsíců jakoby v přítomném čase. Vnímejte své vnitřní vyzařování a vnější naplnění!

Pak si můžete představit jiný scénář, ve kterém jste se tohoto kurzu neúčastnili:

 • Jak se v tomto scénáři budete cítit za 6 měsíců?
 • Jaké jsou vaše emoce, váš fyzický stav, vaše sebevědomí?
 • Jaká je úroveň vašeho štěstí a naplnění?

Představte si sami sebe za 6 měsíců, poté, co jste absolvovali kurz. Váš pocit, vám ukáže, zda je pro vás můj kurz vhodný.

Ma Ananda Sarita- Třetí oko
 • Neodmítejte pozvání na cestu k vyšší úrovni existence
  Samozřejmě se můžete rozhodnout, že po přečtení tohoto poselství nebudete dělat nic a budete jednoduše žít život, jaký jste žili dosud. Nebo se můžete rozhodnout být aktivní a okamžitě si objednat tento kurz, učit se a objevovat v sobě nové a netušené schopnosti, které byste dříve považovali za nemožné.
 • Třetí oko
  Když naše Třetí oko není v probuzeném stavu, cítíme se pomalí, nemotivovaní, bez inspirace. Můžeme cítit nejistotu, úzkost a mít problémy se spánkem. Chybí nám kreativita, elán a snadno se staneme na někom závislí. To vše můžete snadno změnit hned teď!
 • Využijte této jedinečné příležitosti
  Tantru, meditaci a celostní medicínu vyučuji již od roku 1990. Než jsem začala učit, pracovala jsem na sobě 26 let pod vedením osvíceného mistra Osha. Pokud zahodíte tuto příležitost, možná již nikdy nenajdete jiného učitele s tak jedinečnou kvalifikací, který by vás vedl na cestě seberozvoje a probuzení vašeho duchovního potenciálu. Je pro mě radostí, že se s vámi mohu podělit o plody tohoto stromu života!

Vstupem do kurzu NERISKUJETE VŮBEC NIC

Pokud nebudete s obsahem kurzu Brána k vyššímu JÁ spokojeni nebo pokud tento kurz nesplní vaše očekávání, dejte nám prosím vědět a my vám ihned pošleme vaše peníze zpět. Vrácení peněz v plné výši je možné 21 dnů od nákupu.

Záruka duchovního rozvoje

Za výsledky kurzu ručím. Pokud se rozhodnete zúčastnit, budete prostoupeni světlem života a sladěni se svou pravou přirozeností natolik, že:

Začnete vidět aury kolem stromů, rostlin a květin.
⦿
Začnete vnímat aury kolem lidí.
⦿
Budete intuitivně vědět, co je pro vás dobré a co špatné, a to nejen
⦿
v zaměstnání, ve vztazích, ale i ve vašich tvůrčích projevech.
⦿
Intuitivně vycítíte, jak následovat své štěstí!
⦿
Z vlastní zkušenosti poznáte, jak důležité je provádět meditace Třetího oka a rozvíjet svou jasnozřivost.

Nezahoďte tuto příležitost, možná již nikdy nenajdete učitele s tak jedinečnou kvalifikací, který by vás vedl
na cestě seberozvoje.

 

Je pro mě radostí, že se s vámi mohu podělit o plody tohoto stromu života!

Jsem přesvědčena, že již nyní vám vaše intuice dává najevo, jak pozitivním a naplňujícím krokem je pro vás zakoupení tohoto online kurzu.

Zaručuji vám, že se praktikováním metod, které v tomto kurzu nabízím, otevře váš vnitřní zrak a dostanete se do souladu se svou pravou přirozeností.

Požehnání na vaší cestě

Za mimořádně nízkou cenu získáte 4 úžasné moduly plné informací a metod transformace vašeho dosavadního života na mnohem vyšší úroveň! Sesílám na vás požehnání, které vám umožní dosáhnout života naplňujícího všechna vaše přání a tužby.

DNES můžete vstoupit do tohoto kurzu za bezkonkurenční cenu... 

SE SLEVOU 80 %

1 240 Kč

 

Běžná cena tohoto unikátního kurzu je 6.475 Kč

Unikátní kurz od světoznámé lektorky;

Jedinečné techniky s návody krok za krokem;

Doživotní přístup ke všem materiálům;

21denní garance vrácení peněz;

Přístup do privátní online komunity;

Dárky a bonusy v hodnotě více jak 4.000 Kč;

Videolekce, teorie i praxe;

Pracovní sešity a prezentace;

Speciální hudba a meditace;

Kurz je v angličtině s českými titulky. 

Vstupem do kurzu NERISKUJETE VŮBEC NIC

Pokud nebudete s obsahem kurzu Brána k vyššímu JÁ spokojeni nebo pokud tento kurz nesplní vaše očekávání, dejte nám prosím vědět a my vám ihned pošleme vaše peníze zpět. Vrácení peněz v plné výši je možné 21 dnů
od nákupu.